Jdi na obsah Jdi na menu

28.12.2018 od 19 h se koná Výroční valná hromada SDH Nadějkov ve společenské místnosti v Požární zbrojnici. Všichni členové jsou srdečně zváni. Občerstvení zajištěno.

Dne 24.4.2010 proběhne svoz železného odpadu

V neděli 2.5.2010 od 14:00h se koná setkání všech členů SDH Nadějkov před místní požární zbrojnicí za účelem vytvoření společné fotografie ke 130-ti letému výročí sboru. Všichni členové se dostaví ve svátečním hasičském obleku a Ti, kteří ho nemají, ve vlastním normálním společenském obleku (šatech).
ŽÁDÁME VÁS ABY JSTE SE DOSTAVILI VŠICHNI!!!
S pozdravem členové výboru SDH Nadějkov.

17. července 2010 proběhnou v Nadějkově oslavy výročí 130let od založení sboru. Začátek oslav bude od 13:00h.
Od požární zbrojnice povede slavnostní průvod směrem na náměstí do kostela, kde proběhne vysvěcení praporu. Následně na náměstí se uskuteční ukázka hasičské techniky od historie až po současnost a také několik ukázek útoků a hašení. K poslechu bude hrát Kovačka, která se večer přesune na sál do Hostince u Jandů, kde se bude konat taneční zábava.
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!

V sobotu 19.2.2011 si hasiči SDH Nadějkov převzali u firmy HTZ Plzeň motorovou stříkačku PS-12 na které provedla zmiňovaná firma generální opravu. Bylo předěláno zapalování, opravena kompletně chladící soustava a opraveno čerpadlo s vývěvou. Na vlastním motoru nebyly proveden zásadní opravy. Motor je i po letech ve vynikajícím stavu

V současné době SDH Nadějkov společně s obcí Nadějkov mají vážný zájem o koupi nové starší cisternové automobilové stříčky. Jednání probíhají s firmou HTZ Plzeň.

Na jaře roku 2011 dostal náš sbor bezplatným převodem od SDH z Mladé Vožice  o 15 let mladší a zachovalejší Škodu 706 RTHP za starou, už technicky nevyhovující Š 706.

20.8.2011 se uskutečnilo námětové cvičení okrsku SDH Nadějkov, tj. Starcova Lhota, Brtec, Petříkovice, Nadějkov. Cvičení spočívalo ve výjezdu a dálkové dopravy vody s uhašením ohně. Celá akce se odehrála na louce mezi Bezděkovem a Chlístovem, v oblasti našich častých výjezdů. Voda byla dopravována čtyřmi přenosnými stříkačkami PS-12  a Škodou 706 RTHP. Cvičení dopadlo bez problémů a bez žádných technických poruch.

Mj. jiné sbor obrdžel od Obce Nadějkov tři zásahové vysílačky a plovoucí čerpadlo. Tímto děkujeme.

6.4.2012 se koná okrsková schůze ve společenské místnosti Požární zbrojnice.

12.5. provede SDH tradiční sběr železného odpadu.

26.5. pořádá SDH Nadějkov okrskovou soutěž v požárním sportu. Soutěž se koná na louce nad okály od 13h. Občerstvení zajištěno.mapka.jpg

Dne 23.6.2012 Jedeme na Hacičskou soutěž do Kvasejovic začátek od 11 hodin tak nás přijeďte podpořit.