Jdi na obsah Jdi na menu
 


 28.12.2018 od 19 h se koná Výroční valná hromada SDH Nadějkov ve společenské místnosti v Požární zbrojnici. Všichni členové jsou srdečně zváni. Občerstvení zajištěno. 

 


 

Dne 24.4.2010 proběhne svoz železného odpaduV neděli 2.5.2010 od 14:00h se koná setkání všech členů SDH Nadějkov před místní požární zbrojnicí za účelem vytvoření společné fotografie ke 130-ti letému výročí sboru. Všichni členové se dostaví ve svátečním hasičském obleku a Ti, kteří ho nemají, ve vlastním normálním společenském obleku (šatech).
ŽÁDÁME VÁS ABY JSTE SE DOSTAVILI VŠICHNI!!!
S pozdravem členové výboru SDH Nadějkov.


17. července 2010 proběhnou v Nadějkově oslavy výročí 130let od založení sboru. Začátek oslav bude od 13:00h.
Od požární zbrojnice povede slavnostní průvod směrem na náměstí do kostela, kde proběhne vysvěcení praporu. Následně na náměstí se uskuteční ukázka hasičské techniky od historie až po současnost a také několik ukázek útoků a hašení. K poslechu bude hrát Kovačka, která se večer přesune na sál do Hostince u Jandů, kde se bude konat taneční zábava.
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!


V sobotu 19.2.2011 si hasiči SDH Nadějkov převzali u firmy HTZ Plzeň motorovou stříkačku PS-12 na které provedla zmiňovaná firma generální opravu. Bylo předěláno zapalování, opravena kompletně chladící soustava a opraveno čerpadlo s vývěvou. Na vlastním motoru nebyly proveden zásadní opravy. Motor je i po letech ve vynikajícím stavu


 

V současné době SDH Nadějkov společně s obcí Nadějkov mají vážný zájem o koupi nové starší cisternové automobilové stříčky. Jednání probíhají s firmou HTZ Plzeň.


Na jaře roku 2011 dostal náš sbor bezplatným převodem od SDH z Mladé Vožice  o 15 let mladší a zachovalejší Škodu 706 RTHP za starou, už technicky nevyhovující Š 706.


20.8.2011 se uskutečnilo námětové cvičení okrsku SDH Nadějkov, tj. Starcova Lhota, Brtec, Petříkovice, Nadějkov. Cvičení spočívalo ve výjezdu a dálkové dopravy vody s uhašením ohně. Celá akce se odehrála na louce mezi Bezděkovem a Chlístovem, v oblasti našich častých výjezdů. Voda byla dopravována čtyřmi přenosnými stříkačkami PS-12  a Škodou 706 RTHP. Cvičení dopadlo bez problémů a bez žádných technických poruch.

Mj. jiné sbor obrdžel od Obce Nadějkov tři zásahové vysílačky a plovoucí čerpadlo. Tímto děkujeme.


6.4.2012 se koná okrsková schůze ve společenské místnosti Požární zbrojnice.


12.5. provede SDH tradiční sběr železného odpadu.


26.5. pořádá SDH Nadějkov okrskovou soutěž v požárním sportu. Soutěž se koná na louce nad okály od 13h. Občerstvení zajištěno.mapka.jpg


 

  

 

 

 

 

 

 


 Dne 23.6.2012 Jedeme na Hacičskou soutěž do Kvasejovic začátek od 11 hodin tak nás přijeďte podpořit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odkaz na webu obce

(Olga Černá, 4. 7. 2008 19:37)

Děkuji autorům těchto pěkných stránek za jejich vytvoření. Našla jsem je náhodou a - snad vám to nevadí - přidala jsem odkaz na ně na stránky obce Nadějkov (www.nadejkov.cz).